Home TURIZËMALL INCLUSIVE GLORIA GOLF RESORT

GLORIA GOLF RESORT

nga admin
5/5

Vendndodhja

Ky hotel ndodhet në zonën e Belekut në një distancë prej 40 km nga Aeroporti i Antalyas, 50 km nga qyteti i Antalyas dhe 7 km nga qyteti i Belekut.

Akomodimi

Hoteli ka 516 dhoma të cilat kanë një kapacitet 1260 shtretër, 298 dhoma janë standart, pjesa tjetër ndahet në junior suit, king suit, dhoma suita.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me çelsa elektronikë, tharëse flokësh, linjë direkte telefonike, TV me ekran të sheshtë, sistem qëndror ajri të kondicionuar, shërbim në dhomë, mini bar, kasafortë, shower or bath tub, internet wireless, tarracë ose ballkon.

Ushqimi dhe Pijet

Të ftuarit kanë mundësi zgjedhje në 6 restorante, me opsionin e bufesë së hapur, ose à la carte. Ka restorante me prodhime deti dhe specialitete turke, një bar pranë pishinës dhe një pastiçeri.

Ndodhen 5 Restorante A la Carte Restorant:

 • L’ANCORA A LA CARTE RESTORANT
 • PESCADO A LA CARTE RESTORANT
 • HAREM A LA CARTE RESTORANT
 • Greek A La Carte – Greek Kitchen (rechargeable)
 • Turkuaz A La Carte – Grill House (rechargeable)

5 Snack Restorant:

 • Garden Pool Restorant (snack)
 • Gloria Pub
 • Galeon Restorant
 • Turkuaz Restorant
 • L’ancora Restorant

9 Bare:

 • Lobby Bar
 • Oasis Bar
 • Garden Pool Bar
 • Galeon Bar
 • Pier Bar
 • Gloria Pub
 • Aqua Bar
 • Café Gloria
 • Arena Bar (Amfitiyatro)

Shërbime

Golf, SPA, masazh, hidroterapi, sallon bukurie, jakuzi, banjo turke, palestër teknokinetike, pizhinë e brendshme, kinema, sallë lojrash, akuapark, pishinë për fëmijë, gjimnastikë, bouling, mini basketboll, futboll, shigjeta.

Pozicioni i Hotelit në Hartë

Lexoni rreth Turqisë

Shkruani një koment

Mund t'ju pëlqejnë edhe: