OUR BLOG

 • REVISTA

  REICHSTAG

  nga admin

  Parlamenti historik i shtetit gjerman Historia e pallatit, shkon paralelisht me atë të lindjes së kombit gjerman. Pas dy konkurseve arkitektonike, punimet filluan më 9 korrik 1884, ku legjenda thotë …

 • Kryeqyteti i Gjermanisë është një qytet që është plagosur, shkatërruar, rindërtuar dhe është bërë protagonist në historinë e Europës dhe të botës së 60 viteve të fundit. I famshëm edhe …

 • Barcelona, kryeqyteti i Katalonjës, është një qytet kozmopolit, aktiv, modern, por në të njëjtën kohë, i pasur me histori dhe ndërtesa interesante arkitektonike: prandaj është një destinacion thelbësor, që mund …

 • Uncategorized

  nga admin

  bvbgvbngnhbn bnbvngbnggbngb vcgvdfgvfgbvfbg nbnvbnmbmmnbm

 • Nuk është sekret që Pogradeci, ka një bukuri dhe tërheqje unike. Midis ushqimit të mrekullueshëm, parkut të bukur kombëtar dhe vetë liqenit, Pogradeci është si një ëndërr romantike.
  Travelbar do ju tregojë se si ta shijoni Pogradecin në një mënyrë unike dhe të ndiheni si pogradecar i vërtetë…

Keep In Touch

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem.