Home TURIZËMALL INCLUSIVE NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE

NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE

nga admin
5/5

Vendndodhja

Resorti ndodhet pranë bregdetit, ka një sipërfaqe prej 152.000 m2. Ka plazhin e tij privat me një gjatësi prej 900 metër. Resorti është 26 km larg Antalyas, 16 km larg Kemerit dhe 36 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Antalyas.

Akomodimi

Resorti ka në total 501 dhoma komode, me një arredim bashkëkohor. Të gjitha dhomat janë të kompletuara me ajër të kondicionuar, televizor, telefon, tualet me dush dhe aksesorët e nevojshëm, ballkon ose verandë. Vilat dhe suitat kanë pishinë private.

Ushqimi dhe Pijet

Bare dhe Restorante:

Restoranti kryesor ofron shërbim buffe gjatë gjithë ditës, ka ambjent të jashtëm (me një kapacitet prej 500 persona) dhe ambjent jashtë (me një kapacitet prej 700 persona)

Bare: snack bar, pool bar, beach bar, lobby bar, aqua bar, nectar bar.

Shërbime

Hoteli ofron këto shërbime: sallon bukurie, qendër tregtare, masazhe, shërbim lavanderie dhe pastrim kimik, internet corner dhe wifi, makinë me qera, babysitter, banjo turke, sauna, bowling, bilardo, pinball, jet ski, banana, parasailing, ringo, canoe, surfing, wind surf, catamaran, 3 fusha tenisi, boccia, darts, aerobi, stretching, water polo, basketball, volleyball, ping-pong, animacione, mbrëmje show, music live dhe disko.

Provoni eksperiencën në këtë resort

Hotele Të Ngjashme

Shkruani një koment

Mund t'ju pëlqejnë edhe: