Home DESTINACIONE EUROPE GJERMANI
nga admin

Mirë se erdhët në Gjermani

Përgatituni për një udhëtim mbi male, me festa ushqimesh dhe tundimesh, duke përjetuar peizazhin shpirtëror të Gjermanisë, kulturën e ngritjes së shpirtit, bukuritë e qyteteve të mëdha, pallatet romantike dhe qytetet gjysëm druri.

 

Frymëzim nga Gjermania
Këshillat tona. Cilin Berlin dëshironi të shihni?

Berlini gjithashtu ofron shumë për ato që pëlqejnë të bëjnë shopping, të shijojnë, apo pëlqejnë shëtitjet me biçikletë. Frymëzohuni nga rekomandimet tona!

 • GLORIA GOLF RESORT

  nga admin

  50 $6 netë/ 7 ditë 15 maj  5/5 TURQI – ANTALYA – BELEK LUXURY HOTEL ALL EXCLUSIVE CHARTER BAGAZHE …

 • NIRVANA DOLCE VITA

  nga admin

  50 $6 netë/ 7 ditë 15 maj  5/5 TURQI – ANTALYA – KEMER LUXURY HOTEL ULTRA ALL EXCLUSIVE CHARTER …

 • 50 $6 netë/ 7 ditë 15 maj  5/5 TURQI – ANTALYA – SIDE STANDART HOTEL ULTRA ALL INCLUSIVE CHARTER …

Ky është Berlini tipik: këshillat tona!

Për të mos u humbur në Berlin! Përveç atraksioneve më të mira, Berlini ka shumë e më shumë për të ofruar.

Berlini është gjithashtu qyteti për të bërë shopping: përveç blerjeve luksoze në Kurfürstendamm, kryeqyteti ofron tregje të shumta.
Shopping në Berlin: ne jemi të sigurt që do të gjeni atë që po kërkoni.

Mos harroni të vizitoni tregjet e mbuluara të ushqimit në Berlin dhe të provoni street food nga e gjithë bota. Një vizitë në Berlin nuk është e plotë pa kuzhinën berlineze - ne kemi sugjerimet më të mira për ju dhe shokët tuaj të udhëtimit.