Home DESTINACIONE EUROPE GJERMANI BERLIN
nga admin

Mirë se erdhët në Berlin

Kombinimi i magjepsjes dhe grintës së Berlinit do të hipnotizojë të gjithë ata që dëshirojnë të eksplorojnë kulturën e tij të gjallë, arkitekturën moderne, restorantet, festat dhe historinë e prekshme.

Këshillat tona. Cilin Berlin dëshironi të shihni?

Berlini gjithashtu ofron shumë për ato që pëlqejnë të bëjnë shopping, të shijojnë, apo pëlqejnë shëtitjet me biçikletë. Frymëzohuni nga rekomandimet tona!

 • GLORIA GOLF RESORT

  nga admin

  50 $6 netë/ 7 ditë 15 maj  5/5 TURQI – ANTALYA – BELEK LUXURY HOTEL ALL EXCLUSIVE CHARTER BAGAZHE …

 • NIRVANA DOLCE VITA

  nga admin

  50 $6 netë/ 7 ditë 15 maj  5/5 TURQI – ANTALYA – KEMER LUXURY HOTEL ULTRA ALL EXCLUSIVE CHARTER …

 • 50 $6 netë/ 7 ditë 15 maj  5/5 TURQI – ANTALYA – SIDE STANDART HOTEL ULTRA ALL INCLUSIVE CHARTER …

Ky është Berlini tipik: këshillat tona!

Për të mos u humbur në Berlin! Përveç atraksioneve më të mira, Berlini ka shumë e më shumë për të ofruar.

Berlini është gjithashtu qyteti për të bërë shopping: përveç blerjeve luksoze në Kurfürstendamm, kryeqyteti ofron tregje të shumta.
Shopping në Berlin: ne jemi të sigurt që do të gjeni atë që po kërkoni.

Mos harroni të vizitoni tregjet e mbuluara të ushqimit në Berlin dhe të provoni street food nga e gjithë bota. Një vizitë në Berlin nuk është e plotë pa kuzhinën berlineze - ne kemi sugjerimet më të mira për ju dhe shokët tuaj të udhëtimit.