Home TURIZËMALL INCLUSIVE GLORIA SERENITY RESORT

GLORIA SERENITY RESORT

nga admin
5/5

Vendndodhja

Resorti ndodhet pranë bregdetit, ka një siperfaqe prej 152.000 m2. Ka plazhin e tij privat me një gjatë si prej 900 metër. Resorti është 26 km larg Antalyas 16 km larg Kemerit dhe 36 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Antalyas.

Akomodimi

Resorti ka në total 501 dhoma komode, nga te cilat: 202 dhoma standarte, 14 suita me nga 65 m2, 10 Serenty Vila, 1 Spa Vila 140 m2, 1 Vip Vila, 86 suita me 86m2, 2 king suit 117 m2, 1 president vila, 52 superior lagun vila 39 m2.

 Të gjitha dhomat janë të kompletuara me ajër të kondicionuar, televizor, telefon, tualet me dush dhe aksesorët e nevojshëm, ballkon ose verandë. Vilat dhe suitat kanë pishinë private.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me celsa elektronike, tharese flokesh, linje direkte telefonike, TV satelitor, LCD TV me ekran te sheshte, sistem qendror ajri te kondicionuar, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte, kabine dushi, internet wireless, tarace ose ballkon.

Ushqimi dhe Pijet

Restoranti qendror dhe 5 resorante A la carte (Komnenos, Sha, La trattoria Romana, Tetrasomia, Route 66) si dhe 7 bare (Wall Street Bar, Dock’s Bar, Vitamin Bar, Ella Fitzgerald Bar, Bubbles Beach Club, Traces Beach Bar, Green Back’s Coffee Shop)

Shërbime

Hoteli ofron këto shërbime: sallon bukurie, qendër tregtare, masazhe, shërbim lavanderie dhe pastrim kimik, internet corner dhe wifi, makinë me qera, babysitter, banjo turke, sauna, bowling, bilardo, pinball, jet ski, banana, parasailing, ringo, canoe, surfing, wind surf, catamaran, 3 fusha tenisi, boccia, darts, aerobi, stretching, water polo, basketball, volleyball, ping-pong, animacione, mbremje show dhe music live, disko.

 

Pozicioni i Hotelit në Hartë

Lexoni rreth Turqisë

Shkruani një koment

Mund t'ju pëlqejnë edhe: