XPERIENCE KIROSEIZ PARKLAND

Xperience Kiroseiz

XPERIENCE KIROSEIZ PARKLAND 5* – All INCLUSIVE – STANDART HOTEL

I vendosur 1 km larg nga gjiri panoramik i Naama Bay, ky resort gjithëpërfshirës ofron një Aquapark me 6 pishina, 2 prej të cilave me ujë të nxehtë. Ndërkohë që Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh është 6 km larg me makinë. Resorti ofron një plazh privat në Detin e Kuq dhe per te shkuar atje ve ne dispozicion një autobuz.

Të gjitha dhomat në Xperience Kiroseiz Parkland janë me ajër të kondicionuar dhe janë të pajisura me orendi bashkëkohore. Ata kanë nga një ballkon ose tarracë private me pishinë ose pamje nga kopshti.

Hoteli përmban 2 restorante buffe të hapur, një restorant A-La-Carte dhe 4 bare që shërbejnë pije alkoolike dhe ushqime. Për argëtim gjatë natës ofrohet një klub nate.

Mysafirët mund të pushojnë  rreth pishinës ose të zhyten për t’u qetësuar. Seksioni i veçantë i fëmijëve ka rrëshqitëse. Resorti ofron gjithashtu masazhe relaksuese, së bashku me një vaskë të nxehtë dhe sauna.

Ndër aktivitete e tjera që ofrohen janë një fushë tenisi dhe palestër e pajisur mirë. Ekziston edhe një dhomë lojrash që ofron pingpong, shigjeta dhe bilardo.

Kujdes: Për hyrjen në Sharm el Sheikh nuk nevojitet vizë. Pajisja me vizë do të jetë e nevojshme për çdo udhëtim jashtë këtij gadishulli dhe kostoja do të jetë 25 USD.

You can send your inquiry via the form below.

XPERIENCE KIROSEIZ PARKLAND

Trip Facts

  • Sharm El Sheikh
  • Charter
  • 5 yje
  • All Inclusive
  • Autobus
  • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore