CORAL SEA SENSATORI RESORT

Coral-Sea-Sensatori_

CORAL SEA SENSATORI RESORT 5*- ALL INCLUSIVE – STANDARD HOTEL

Coral Sea Sensatori Resort Sharm El Sheikh, eshte një nga hotelet më të mira luksoze Sharm El Sheikh, që vjen me të gjitha tërheqjet e mundshme, duke plotesuar kerkesat e mysafireve në mënyrën më luksoze.

Ky vend pushimi është një perlë e vërtetë në Detin e Kuq, me pamje befasuese nga Parku Kombëtar Ras Nasrani. Klientet ketu marrin nje sherbim të nivelit të lartë, një larmi zgjedhjesh ushqimore me 6 restorante të mrekullueshme, akomodim luksoz dhe aktivitete të shumta për jetën e përditshme.

Resorti nodhet 20 min larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheik. Hoteli ka plazhin e tij privat me rere ne nje gjatesi prej 650 m, Coral Sea Sensatori Resort ndodhet ne Sharm El Shaik, ne gjirin Ras Nosrany te Detit te Kuq.

Resorti ndodhet 20 min larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheik. Hoteli ka plazhin e tij privat me rere ne nje gjatesi prej 650 m, Coral Sea Sensatori Resort ndodhet ne Sharm El Shaik, ne gjirin Ras Nosrany te Detit te Kuq, ka 5 pishina per te rritur me siperfaqe nga 800m2 /393m2/380m2/480m2/560m2, 2 pishina te pershtatshme per femijet, Aqua park me 2 rreshqitese, animacione dhe kids club.

Resorti ka 470 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,telefon ne dush.

Restoranti kryesor AMERECAN sherben mengjesin, dreken dhe darken; Restorantet  A la Carte jane me rezervim paraprak, A La Carte restorant  – CASA BIANCA;  A La Carte – MARHABA.

Baret: Lobby bar,  Piano bar, Pool bar, Club house at the beach, Cue bar.

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

You can send your inquiry via the form below.

CORAL SEA SENSATORI RESORT

Trip Facts

  • Sharm El Sheikh
  • Charter
  • 5 yje
  • All Inclusive
  • Autobus
  • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore