CLUB NENA

club-nena

Club Nena- All Inclusive, ndodhet pranë detit, afërsisht 80 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe 13 km larg nga Manavgat.
Ky resort me 5 yje është i vendosur direkt në plazh, përballë Detit Mesdhe. Club Nena ofron 2 pishina të mëdha noti me 4 rrëshqitëse, një plazh privat me rërë, SPA si dhe dy banja turke.

Resorti ka pjesën hyrëse (Lobi), ka Restorantin e Brendshëm Kryesor, si dhe Restorante A ‘La Carte (me parapagesë të cilët ofrojnë shërbime tyre vetëm mbrëmjeve, 6 ditë në javë, përveç Netëve Gala, që zhvillohen një herë në javë).

Janë gjithsej janë 585 dhoma, të cilat ndodhen në ndërtesën kryesore dhe 15 apartamente të tipit bungalot me arkitekturë osmane.

Hoteli ofron akomodim të rrethuar nga kopshte të gjelbërta. Dhomat shumëngjyrësh te Nena janë me ajër të kondicionuar dhe zbukurohen me lule. Të gjitha ato përfshijnë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore.

Restoranti A La Carte në Club Nena shërben kuzhinë Italiane, Otmane dhe Produkte Deti. Ushqimet janë të disponueshme gjatë gjithë ditës në Green Bar dhe një shumëllojshmëri pijesh mund të shijohen nga baret e hotelit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni lloje të ndryshme të frutave dhe perimeve të freskëta nga ferma organike e pronës.

Vizitorët që dëshirojnë të flenë më shumë në mëngjes, mund të hanë në sallën e mëngjesit të vonë, ndërkohë që 3 stenda shërbejnë Gozleme (tradita turke e brumit) gjatë gjithë ditës.
Nga sportet që ofrohen janë tenisi dhe një fushë mini futbolli.

Mysafirët mund të luajnë volejboll në plazh ose të pushojnë në saunën e hotelit, ndërsa fëmijët mund të luajnë në mini klub ose të notojnë në një nga 2 pishinat e fëmijëve. Stafi argëtues performon shfaqje çdo natë.

WiFi falas është gjithashtu në dispozicion në të gjitha ambientet.

NE ÇMIM PERFSHIHET

 • Fluturimi direkt me Charter
 • Transfertat aeroportuale drejt resortit
 • Akomodimi në resort
 • Ushqim dhe pije të pakufizuara
 • Çadra, Zhezlongu dhe peshqirët
 • Bare
 • Restoratet
 • Ajër i kondicionuar
 • Internet
 • Pishinë Fëmijësh
 • Roje Plazhi
 • Mini Club
 • Muzikë Live
 • Pishinë
 • Plazh me Rërë
 • Snack Bar
 • Tavolinë Tenisi
 • Fushë Tenisi
 • Rrëshqitëse
 • Aerobi
 • Animacion
 • Volejboll
 • Exchange
 • Fitness Center
 • Dyqan Dhuratash
 • Pishinë e Brendshme
 • Jakuzzi
 • market
 • Mini Bar
 • Mini Futboll
 • Show
 • Plazh privat
 • Sauna
 • SPA
 • Banjo Turke
 • Sporte Ujore

NE ÇMIM NUK PERFSHIHET:

 • Shërbimi Mjekësor 24 h
 • Qendër Bukurie
 • Larje në të Thatë
 • Fax
 • Dhomë Lojrash
 • Parukeri
 • Qendër Masazhi
 • Sporte Ujore të Motorizuara
 • Baby Sitter
 • BilardoLavanderi
 • Fotokopje
 • Shërbim Dhome
 • Qendër Tregtare
 • Telefon
 • Nargjile

You can send your inquiry via the form below.

CLUB NENA

Trip Facts

 • Side
 • Charter
 • 5 yje
 • Ultra All Inclusive
 • Autobus
 • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore