WHITE CITY HOTEL

white_city_beach_antalya 1

White City Hotel- All Inclusive, ofron një përvojë me 4 yje, argëtuese, trajtim të jashtëzakonshëm dhe një larmi shijesh madhështore në zemër të rivierës turke. Kombinimi i mikpritjes turke dhe rehati luksoze, përgatituni për “Përvojën e Bardhë” dhe shijoni udhëtimin tuaj. Thjesht, ne e quajmë atë “Përvoja e Bardhë” që do të thotë shërbim me cilësi të lartë me çmime të përballueshme.

Ky hotel është vendosur në zonën e Alanya-s dhe ndodhet afërsisht 120 km nga Aeroporti i Antalya-s.

I vendosur në një gadishull, në një nga pozicionet më të rralla në Alanya, duke ofruar pamje ekzotike mesdhetare përtej detit, vija bregdetare e White City Hotel është vendi mikpritës ku zhytja në pishinë dhe argëtimet me animatorët, do të mbesin gjatë në kujtimet tuaja.

Hoteli numëron 130 dhoma: Dhoma Standart, Dhoma Standarte me Tarracë, Dhomë Familjare, Dhomë Superiore Familjare, Dhomë Delux. Dhomat kanë sipërfaqe të ndryshme dhe janë të dizenjuara me dizajne të veçantë.

Në White City Beach do të gjeni 3 Restorante dhe 3 Pishina.

Ne restorantin kryesor The White Restorant shërbehen vaktet kryesore në bufe të hapur me gatime nga kuzina otomane dhe internacionale.

Po kështu në bare dhe pastiçeri mund te konsumoni pije dhe ëmbëlsira.

NE ÇMIM PERFSHIHET

 • Fluturimi direkt me Charter
 • Transfertat aeroportuale drejt resortit
 • Akomodimi në resort
 • Ushqim dhe pije të pakufizuara
 • Akses në të gjitha ambientet e resortit dhe shfrytëzim i tij
 • Akses në pishina dhe plazhin privat
 • Çadra, Zhezlongu dhe peshqirët
 • Aerobi
 • Aquapark
 • Minidisko
 • Tenis
 • Banjo turke
 • Rreshqitëse
 • Qendër Fitness
 • Show i darkës

NE ÇMIM NUK PERFSHIHET:

 • Bilardo
 • Fax
 • Internet
 • Minibar
 • Sauna
 • Lavanderi
 • Qendër masazhi
 • Telefon
 • Sportet ujore

You can send your inquiry via the form below.

WHITE CITY HOTEL

Trip Facts

 • Alanya
 • Charter
 • 4 yje
 • All Inclusive
 • Autobus
 • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore