TURAN PRINCE WORLD

Club turan_prince_World

Turan Prince World – All Inclusive ofron atmosferën unike të bukurisë së Mesdheut, të kombinuar me konceptin All Inclusive të shërbimit dhe argëtimit. Atmosfera e ngrohtë dhe familjare është një privilegjet e Turan Prince World.

Me botën e madhe të Turan Prince World, dhomat elegante dhe të rehatshme me pamje nga deti, ose kopshti, ju lejojnë ta ndjeni ndryshimin për të kaluar një pushim të këndshëm.

Hoteli ka 688 dhoma, me arkitekturë të re, orendi dhe mobilje. Dhomat janë të shtrira në Ndërtesën Kryesore, Ndërtesën e Klubit dhe Ndërtesën VIP Select.

Dhoma Standarte ndodhen në ndërtesën kryesore me pamje nga toka ose deti, Dublex-et ndodhen edhe ato në ndërtesën kryesore, me pamje nga toka dhe deti, Club Standart Room dhe Club Dublex ndodhen në ndërtesë Club mes gjelbërimit.

Përveç këtyre, ofrohen edhe Vila, të cilat janë: Vila Standart, Vila Dublex, Vila Junior Suite dhe Vila Senior Suite. Vilat ndodhen në zonën Vip.

Në Turan Prince World, mund të shijoni diellin, ujin e ngrohtë dhe rërën e bardhë si zhavorr, në shoqërinë e breshkave të ujit të cilat mund t’i takoni në një plazh privat.

Gjithashtu në Turan Prince World fëmijët tuja mund të kënaqen pa fund, pasi këtu ndodhet një nga Akuaparqet më të mëdhenj të Turqisë.

Animacion, kënd lojrash, sport, kopësht zoologjik, janë disa nga atraksionet kryesore që Turan Prince World ofron.

Vaktet kryesore serviren në Restorant Sofra, që është edhe restoranti kryesor. Ndërkohë restorante të tjerë A La Carte (me rezervim) janë: Bellona Zargana (Restorant peshku), El Torito (Restorant Meksikan), Med Point (Restorant Ndërkombëtar).

NE ÇMIM PERFSHIHET

 • Fluturimi direkt me Charter
 • Transfertat aeroportuale drejt resortit
 • Akomodimi në resort
 • Ushqim dhe pije të pakufizuara
 • Çadra, Zhezlongu dhe peshqirët
 • Bare
 • Restoratet
 • Aerobi
 • Animacion
 • Gjuajtje me Hark
 • Qendër Bukurie
 • Exchange
 • Pishinë e Mbyllur
 • Jakuzzi
 • Pishinë Fëmijësh
 • Luna Park
 • Mini Club
 • Show
 • Plazh Privat
 • Sauna
 • Ajër i Kondicionuar
 • Aquapark
 • Volejboll
 • Disko
 • Futboll
 • Gjimnastikë
 • Klubi i Shëndetit
 • Klub Fëmijësh
 • Market
 • Mini Bar
 • Mini Golf
 • Pishinë e Hapur
 • Plazh me rërë
 • Rraketa Tenisi
 • Fushë Tenisi
 • Rrëshqitëse Uji

NE ÇMIM NUK PERFSHIHET:

 • Kurse për Zhytje
 • Lojra Dhome
 • Parukeri
 • Qendra Masazhi
 • Play Station
 • Shërbim Dhome
 • SPA
 • Tavolinë Futbolli
 • Telefon
 • Sporte Ujore
 • Bilardo
 • Doktor
 • Fax
 • Internet
 • Lavanderi
 • Fotokopje
 • Qendër Tregtare
 • Sporte Ujore Motorike

You can send your inquiry via the form below.

TURAN PRINCE WORLD

Trip Facts

 • Side
 • Charter
 • 5 yje
 • All Inclusive
 • Autobus
 • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore