STELLA DI MARE BEACH HOTEL & SPA

stella di mare

STELLA DI MARE BEACH HOTEL & SPA 5* – ALL INCLUSIVE – STANDARD HOTEL

Ky resort  luksoz me 5 yje ka plazhin e tij privat dhe ndodhet në hyrjen panoramike të Na’ama Bay. Stella Di Mare Beach Hotel & Spa ndodhet 20-minuta me makinë larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh. Ishujt e Parkut Kombëtar Ras Mohammed janë 16 km nga hoteli. Resorti ofron edhe një transfertë falas për në Na’ama Bay’s.

Resorti ofron 3 restorante,  një SPA prej 600 m2, një kopësht për të luajtur fëmijët dhe një pishinë të mrekullueshme në stilin e lagunës, e rrethuar nga një ujëvarë dhe kopshte tropikale. Dhomat janë moderne dhe të bollshme.

Dhomat moderne, të bollshme, kanë dritare të mëdha dhe shumë dritë natyrale. Secila përmban një tarracë ose ballkon privat, disa prej të cilave me pamje të mrekullueshme të Detit të Kuq. Të gjitha dhomat përmbajnë TV satelitor, televizor LCD dhe shërbim në dhomë për gjithë ditën.

Mysafirët mund të akomodohen në:

Deluxe Room With Sea View

Superior Beach Front Room

Family Room With Sea View

Comfort Room With Garden View

Executive Room

Panaromic View Room

Deluxe Treple Room With Sea View

Luxury Triple Room

Presidential Suite

Standard Double Or Twin Room

Vaktet sherbehen ne Buffe te hapur ne restorantin kryesor, nderkohe qe ka edhe 3 restorante ku sherbehet kuzhina e freskët mesdhetare.

Ne sherbimet e tjera qe resorti ofron, jane 5 bare, pishina e jashtme, pishina e femijeve, argetim ne mbremje nga animatoret, etj.

Mysafiret gjithashtu mund te zhyten ne shkembinjte nënujorë koral të vendosura direkt jashtë plazhit të turistik.

Kujdes: Për hyrjen në Sharm el Sheikh nuk nevojitet vizë. Pajisja me vizë do të jetë e nevojshme për çdo udhëtim jashtë këtij gadishulli dhe kostoja do të jetë 25 USD.

You can send your inquiry via the form below.

STELLA DI MARE BEACH HOTEL & SPA

Trip Facts

  • Sharm El Sheikh
  • Charter
  • 5 yje
  • All Inclusive/ Half Board
  • Autobus
  • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore