SEA PLANET

sea planet

Sea Planet Resort & SPA, është një hotel relativisht i ri, që është inaguruar në vitin 2013. Hoteli ofron shërbim All Inclusive dhe gjendet në qendrën Kizilot.

Në një kompleks gjithëpërfshirës, modernist në një plazh të bukur në Detin Mesdhe, ky resort është një vend pushimi i dashur për të gjithë.

Me ballkone dhe pamje nga deti, dhomat me dysheme druri te lëmuara, televizorë me ekrane të sheshtë dhe Wi-Fi falas,  minibare dhe makinë për kafe, akomodimi këtu i ngjan një parajse.  Dhomat Familjare janë të lidhura mes tyre, ndërsa disa prej tyre kanë edhe Dhomë Ndenje.

Resorti luksoz disponon 139 Dhoma Standart me pamje nga deti, 135 Dhoma me Pamje Anësore, 172 Dhoma Familjare me Pamje nga Parku, 5 Dhoma për Persona me Aftësi të Kufizuar.

Sea Planet ofron 5 restorante dhe 5 pishina.

Sea Planet Resort ofron një Restorant Qëndror, ku shërbehen vaktet kryesore në sistemin buffe. Gjithashtu zotëron 4

Restorante A La Carte, si dhe bare te ndryshme në holl, afër pishinës.

Te Restorantet A La Carte mund të rezervoni një herë në javë, por nevojitet të bëhet një rezervim paraprak. Në këto restorante do të gjeni gatime speciale të Kuzhinës Otomane, Aziatike, Italiane dhe Prodhime Deti.

Ne baret e resortit shërbehen pije alkolike vendase deri në mesnatë.

Resorti luksoz ofron për të gjithë klientët Pishinë të Madhe të Hapur, Pishinë për Fëmijë, Aquapark me 6 rrëshqitëse, Pishinë të Brendshme, Qendër fitnessi, etj.

NE ÇMIM PERFSHIHET

 • Fluturimi direkt me Charter
 • Transfertat aeroportuale drejt resortit
 • Akomodimi në resort
 • Ushqim dhe pije të pakufizuara
 • Çadra, Zhezlongu dhe peshqirët
 • Bare
 • Restoratet
 • Animacion
 • Krevat për Bebe
 • Plazh para Hotelit
 • Qendër Fitnessi
 • Klub për Fëmijë
 • Mini Club
 • Plazh Privat
 • Sauna
 • Staf Shumëgjuhësh
 • Video
 • Sporte Ujore
 • Ajër i Kondicionuar
 • Aquapark
 • Bowling
 • Pishinë e Brendshme
 • Jakuzzi
 • Pishinë për Fëmijë
 • Mini Bar
 • Pishinë e Jashtme
 • Tavolinë Tenisi
 • Banjo Turke
 • Rrëshqitëse

NE ÇMIM NUK PERFSHIHET:

 • Shërbimi 24 orë i Doktorit
 • Internet
 • Qenër masazhesh
 • Shërbimi në Dhomë
 • Telefon
 • Kasaforta
 • SPA

You can send your inquiry via the form below.

SEA PLANET

Trip Facts

 • Side
 • Charter
 • 5 yje
 • All Inclusive
 • Autobus
 • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore