GLORIA SERENITY RESORT

gloria serenity

GLORIA SERENITY RESORT –  ALL INCLUSIVE, është një strukturë e mrekullueshme, që ofron një ambient të mrekullueshëm, pishina me ujë të ëmbël e të kripur, ushqim shumë të mirë, të bollshëm dhe me shumë zgjedhje. Eshtë resorti ku të trajtojnë si mbret. Zgjedhja më e mirë për familjet me fëmijë.

Kur natyra takon luksin, aty nisen edhe pushimet! Kjo është motoja e këtij resorti fantastik, i cili mbetet gjatë në kujtesën e pushimeve të paharruara.

Ky hotel ndodhet në zonën e Belek-ut në një distancë prej 40 km nga Aeroporti i Antalya-s, 50 km nga qyteti i Antalya-s dhe 7 km nga qyteti i Belek-ut.

Hoteli ka 369 dhoma nga te cilat: 202 dhoma standarte, 14 suita me nga 65 m2, 10 Serenty Vila, 1 Spa Villa 140 m2, 1 Vip Villa, 86 suita me 86m2, 2 king suit 117 m2, 1 president villa, 52 superior lagun villa 39 m2.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me celsa elekrtonik, tharese flokesh, linje direkte telefonike, TV satelitor, LCD TV me ekran te shesht, sistem qendror ajri te kondicionuar, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte, kabine dushi, internet wireless, tarace ose ballkon.

Restoranti qendror dhe 5 resorante A la carte (Komnenos, Sha, La trattoria Romana, Tetrasomia, Route 66) si dhe 7 bare (Wall Street Bar, Dock’s Bar, Vitamin Bar, Ella Fitzgerald Bar, Bubbles Beach Club, Traces Beach Bar, Green Back’s Coffee Shop)

Golf, SPA, masazh, hidroterapi, sallon bukurie, jakuzi, banjo turke, palester tekno-kinetike, pishine e jashtme me uje te fresket per femije e te rritur, pishine e jashtme me uje deti, pishine e brendeshme per te rritur e femije, kinema, salle lojrash, akuapark, pishine per femije, gjimnastike, bouling, mini basketboll, futboll, shigjeta.

Sherbimi ne dhome, qender sanitare, dhome lojrash, lavanteri, pastrim kimik, internet , karrige per femije, bowling, telefone/fax, masazh, qendra e bukurise, te gjitha sportet ujore, akulloret ne bar, lengje frutash te fresketa.

NE ÇMIM PERFSHIHET

 • Fluturimi direkt me Charter
 • Transfertat aeroportuale drejt resortit
 • Akomodimi në resort
 • Ushqim dhe pije të pakufizuara
 • Ajër i KondicionuarBasketboll
 • Çadra, shezlongu dhe peshqirët
 • Exchange
 • Qender Fitness
 • Gjimnastikë
 • Paisje per Forcën
 • Internet Caffe
 • Jakuzzi
 • Pishinë për fëmijë
 • Roje bregdetrae
 • Gazetë
 • Infermiere
 • Pishinë
 • Sauna
 • Snack bar
 • Banjo Turke
 • Aerobi
 • Skuadër Animacioni
 • Kanape në bregdet
 • Disko
 • Dyqan Dhuratash
 • Pishinë e Brendshme
 • WiFi
 • Klub për Femijet
 • Market
 • Minibar
 • Pishine e jashtme
 • Plazh me Rërë
 • Roje Sigurimi
 • Fusha Tenisi
 • Rreshqitëse uji
 • Bare
 • Restoratet

NE ÇMIM NUK PERFSHIHET:

 • Doktori
 • Baby Sitter
 • Sallon Bukurie
 • Sallë konferencash
 • Golf
 • Qender Masazhi
 • Makina me qera
 • Shërbim ne Dhome
 • Paisje Sportive
 • Telefon
 • Sporte Ujore
 • Yoga
 • Bouling
 • Hekurosje
 • Fax
 • Kurse Golfi
 • Parukeri
 • Lavanderi
 • Fotokopje
 • SPA
 • Sporte Ujore Motorrike

NISJA

Nga Aeroporti Rinasit :
02:10
Mbërritja në Antalya:
06:00

Këshillohet të jeni në aeroport 2 orë para nisjes.
Mbërritja në destinacion, ku ju presin agjentët tanë, të cilët pasi ju akomodojnë në autobus komod, ju drejtojnë tek resorti që keni zgjedhur. Gjatë rrugës ata ju njohin me informacione të vlefshme në lidhje me resortin, në mënyrë që ju të përfitoni sa më shumë nga çfarë resorti ofron.

KTHIMI:

Nga Aeroporti i Antalyas:
23:55
Mbërritja në Tiranë:
01:25

Agjentët tanë të udhëtimit do të kujdesen për ju që të jeni gati në kohë pë kthimin. Ata do ju marrin sërish nga resorti me autobuz, në kohën e duhur, sipas informacionit paraprak që do jua japin gjatë qëndrimit atje dhe do ju shoqërojnë për në aeroport, ku pas procedurave, do të jeni në charter, gati për t’u kthyer në Tiranë.

You can send your inquiry via the form below.

GLORIA SERENITY RESORT

Trip Facts

 • Belek
 • Charter
 • 5 yje
 • All Inclusive
 • Autobus
 • 20 kg valixhe +10 kg bagazh dore