Archive for Udhëtoj në çift

 • 28/01/2019

  BUDAPEST, SHEN VALENTIN INTIM NE BANJOT TERMALE

  A keni menduar se çfarë do t'i dhuroni vetes dhe partnerit tuaj për Ditën e Shën Valentinit? Plafikimi i një udhëtimi kërkon kohë dhe organizim? Paketat e organizuara kushtojnë shumë dhe nuk e përballoni dot? Atëherë ne e kemi zgjidhjen. Ne duam t'ju japim frymëzim për të gjitha hapat e vegjël,...

 • 11/05/2018

  PER ÇDO ÇIFT NJE UDHETIM. ZBULONI CILI...

  Identifikoni profilin e marrëdhënies që ju karakterizon dhe zbuloni këshillat e psikoterapistëve dhe seksologëve: "çift në krizë", "i mërzitur", "i stresuar", "zero seks", që "nuk ka kohë", që "zihet gjithmonë"...Nuk ka asgjë më të mirë sesa një udhëtim për të përmirësuar ndjenjën me partnerin. Ndryshimi i ambientit dhe zakoneve, edhe...

 • 08/03/2018

  MUAJI I MJALTIT, TENDENCAT E 2020

  Muaji i mjaltit nuk është një udhëtim i thjeshtë. Megjithëse duket si tradicional, në fakt, që kur çiftet bashkëjetojnë dhe udhëtojnë shumë kohë para martesës, nuk e bën më aq klasik sa dikur. Megjithatë është një moment i rëndësishëm që mbahet mend për gjithë jetën. prandaj edhe zgjedhja duhet të...

 • 06/03/2018

  UDHETIMI I PARE: NE CILAT VENDE TE...

  Udhëtimi i parë i gjatë për çiftet e reja, nuk është aq i thjeshtë sa duket. Dëshira për të njohur një destinacion të ri, për tu zbavitur dhe për të shijuar, përpëlitet mes dëshirës dhe kureshtjes për të përballuar me sukses netët e para si çift. Çfarë është më ngazëllyesja,...

 • 28/12/2017

  ÇFARE TE BESH PER VITIN E RI...

  Sapo kalon Krishtlindja, hapi tjetër është gjithmonë një dhe vetëm një: Viti i Ri! Pyetja që ne e kemi shmangur gjatë gjithë kohës, pasi nuk e dinim përgjigjen, bëhet këmbëngulëse: Çfarë do të bëjmë për Vitin e Ri ? Ku të shkojmë? Në çfarë eventesh do të marrim pjesë dhe...

 • 21/11/2017

  SI TE ORGANIZOSH NJE UDHETIM PA U...

  Quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui.