Archive for Hurghada

 • 24/05/2019

  ÇFARE DUHET TE DINI PARA SE TE...

  Përpara se të niseni për në Hurghada, është mirë që të keni disa informacione rreth saj.  Shkëmbinjtë nënujorë të koraleve dhe ujërat perfektë ngjyrë turkeze e kanë bërë Hurghadën, në Bregun e Detit të Kuq të Egjiptit, një qytet mjaft të pëlqyer turistik.Ky është vendpushimi më i preferuar me pesë...

 • 21/05/2019

  10 GJERA QE DUHEN BERE PATJETER NE

  Me gjiret e saj unike që i ngjajnë një akuariumi, malet e larta dhe historinë, Hurghada është një qytet që mund ta eksplorosh me çdo cep të saj. I famshëm për botën e saj nënujore, ky qytet është një nga zonat më të vizituara për turistët që duan të shijojnë...

 • 21/05/2019

  HURGHADA: ME E BUKURA E NGJYRES BLU

  Nëse ndiheni të lodhur nga Mesdheu, ekziston një qytet në veri të Afrikës, që ju josh me magjinë e Detit të Kuq! Ky qytet quhet Hurghada dhe përbën një nga destinacionet më të spikatura të viteve të fundit.E veçanta e plazheve të Egjiptit, është se aty mund të shkoni në...