Archive for Costa Brava

  • 17/01/2020

    PLAZH NE BARCELONE

    👉19 - 23 Prill📌140 € - avion+hotel 3*📌155 € - avion +hotel 3* + mengjes📌170 € - avion +hotel 3* + mengjes+ darkë✈️Nga PODGORICA🕖Nisja 20:05 - 22:35🕖Kthimi 16:30 - 19:00➖➖➖➖➖➖➖➖Çantë shpine 8 kg👉19 - 23 Prill📌150 € - avion+hotel 3*📌155 € - avion +hotel 3* + mengjes📌170 € - avion...

  • 01/07/2019

    COSTA BRAVA: KESHILLA SI TE ZGJIDHNI PUSHIMET...

    Costa Brava është një zonë shumë e veçantë e Spanjës, në gjendje të japë ndjesi unike për ata që e vizitojnë atë. Kjo shtrirje e bregdetit katalonas është e njohur për gjiret e saj, peisazhet e egra, fshatrat e simpatikë në bregdet dhe parqet natyrore; është një destinacion ideal për...