05/06/2019

ARMAS LABADA 5* KEMER / 499 EURO

Hotel Ultra All Inclusive qe ndodhet ne Camyuva prane bregdetit. Ndodhet 5 km larg nga Kemer, 50 km nga Antalia, 60 km larg nga Aeroporti i Antalyas.

Detaje

  • 499 Euro
  • ULTRA ALL INCLUSIVE
  • Antalya
  • nisja 14 qershor
  • 6 netë/7dite

Rreth hotelit :

Hoteli ka ne total 389 dhoma,  290 dhoma standarte, 12 dhoma deluxe, 1 dhome per persona me aftesi te kufizuar, 37 dhoma connection, 34 junior suita, 11 dhoma family suite, dhe 2 suite. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ballkon, tualet me dush dhe tharese flokesh, telefon, minibar, kasaforte, televizor, dysheme me parket ose laminat, ballkon, minibar, sistem qendror ajer i kondicionuar.

Restorante dhe Bare:

Ambrosia – Restoranti kryesor, ne te cilin serviret mengjesi, dreka dhe darka

Vakana – Snack restaurant

Abeone – restorant per femije

Fornank’s – pasticeri me gatime te ndryshme

5 restorante A’la carte (Italiane, Japoneze, Turke, Peshku) ,

Helios Bar ne zonen e pishines, Bakus bar, Calypso bar, Vakana beach bar, Karios beach, Artemis pool bar, Orfe disko,

Helios Disko me dj rezident dhe muzike te perzgjedhur

Aktivitete dhe sherbime :

pishine per femije, salle mbledhjesh, kend lojrash per femije, salon bukurie, disko, klub vallzimi, palester, lehtesira per invalidet, sauna, berber, dyqane.

2 pishina te brendshme dhe 3 pishina te jashtme, 2 pishina per femije, 2 pishina me rreshqitese, Aerobi dhe Gjimnastike, Ping-pong, Voleyboll ne plazh, Aktivitete ne uje, Shkolle per Diving, Bilardo, Darts me shigjeta, Loje Shahu, Skuader Animacioni, SPA center, Banjo Turke, Sauna, Disko.

Programe dhe Aktivitete gjate dites, Show dhe Spektakel ne mbremje.

Per femije :

Mini club per femije, programe te ndryshme animimi, piktura, defrime, kend lojrash etj..

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

three + 15 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.