03/06/2019

SULTAN OF DREAMS 5 * / 575 EURO

Hotel All Inclusive qe ndodhet në zonën turistike të Antalyas, është 15 km larg qendrës së Manavgatit, 50 km larg qendrës së Alanyas, dhe 75 km larg aeroportit të Antalyas. Ka një siperfaqje 40.000 m2.

Detaje

  • 575 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Antalya
  • nisja 14 qershor
  • 6 netë/7dite

Akomodimi
Hoteli ka në total 350 dhoma komode. Të gjitha dhomat janë të kompletuara me ajër të kondicionuar, tualet me dush dhe aksesorët e nevojshëm, telefon, tharëse flokësh, televizor satelitore, minibar, kasafortë, ballkon (një pjesë e dhomave), pamje nga deti (një pjesë e dhomave).

Bare dhe restorante
Restoranti kryesor ofron shërbim buffe me menu të pasur tradicionale dhe ndërkombëtare. Ka një kapacitet prej 800 persona në ambjentin e brendshëm dhe 400 persona në ambjentin e jashtëm.
Restorantet “a la carte” janë të hapur 19:00-21:30

Mëngjes buffe 07:00-10:00
Mëngjes i vonë 10:00-10:30
Drekë buffe 12:30-14:00
Snack 23:00-24:00
Darke buffe 19:00-21:00
Bare : Lobby bar 24 orë i hapur, Pool bar (10:00-24:00), Disko bar (23:30-02:00)

Facilitete
Mini club për fëmijë, fushë lojërash për fëmijë, mini disko, water slide, pishinë të jashtme për të rritur dhe fëmijë, animacione, aqua park, sallon bukurie, makinë qera, staf multilingual, shërbim mjekësor, qendër biznesi, librari, banjo turke, dhomë me avull, sauna, qendër fitness, dart, boccia, ping-pong, volleyball, çadra dhe shezllone, peshqir, internet wifi, kasafortë.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

eleven − seven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.