31/05/2019

JOLIE VILLE GOLF & RESORT 5*- 599 EURO

Hoteli është i lokalizuar 6 km larg nga Aeroporti i Sharm el Sheikh dhe 7 km nga Naama Bay. Gjendet buze detit, ka një ambjent shumë të këndshëm dhe një holl të madh e modern.

Detaje

  • 599 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Sharm el-Sheikh
  • nisja 2 qershor
  • 6 netë/7dite

Vendndodhja

Hoteli ka ne perberje 418 dhoma duke perfshire: 18 Suita luksoze, 2 Suita Presidenciale dhe 6 Villa. Ato janë të pajisura me të gjitha orenditë moderne dhe luksoze: Ajër të kondiconuar, Tv me kanale satelitore, kasaforte sigurie dixhitale, mini bar, tharëse flokesh, internet ëireless, tavolinë pune me dritë, tualet me dush dhe të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Restorantet dhe Baret
Les Palmiers – restoranti qëndror Buffet, ofron kuzhinë Internacionale të shoqëruar me muzikë live.
Mandarin Restaurant – keni mundësi të shijoni ushqime të kuzhinës kineze.
Jolie Bistro – mund të shijoni snacks, akullore dhe ushqime të tjera të kuzhines amerikane.
Dolphin Restaurant – në ambjent të hapur serviren prodhime të freskeëa deti.
Ascot Bar – bar tipik anglez në një atmosferë shumë elegante.
Pool BBQ – restorant në ambjent të hapur, ku keni mundësi të shijoni ushqime dhe peshk të gatuara në Barbeque, të shoqëruara me sallatra të ndryshme
Beach Bar – i lokalizuar pranë plazhit me pamje spektakolare të Detit te Kuq, ku mund të shijoni Coctails.
19th Hole – i lokalizuar pranë fushës së Golfit, në të cilin mund të shijoni ushqime të lehta te kuzhinave iternacionale.

Facilitete
Ka pishinën më të madhe në Sharm el Sheikh, aquapark, pishinë me rrjedhën e lumit, kopësht, tarracë, fushë tenisi, kurs golfi, sporte ujore, sauna, fitness, spa, masazh, dhome me avull, plazh privat, sallë lojrash, library, kazino,s hesh lojrash për fëmijë, skuadër animimi, etj.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

3 × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.