29/05/2019

SUNMELIA BEACH RESORT 5*- 525 EURO

Hoteli ndodhet në zonen Kizilagac-Manavgat, në distancë 70km nga aeroporti i Antalyas. Hoteli ka 70 000 m2, të tipit standart, familjare, për persona me nevoja të veçanta), me dy ambiente (conncection rooms) dhe suita.

Detaje

  • 525 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Antalya
  • nisja 14 qershor
  • 6 netë/7dite

Dhomat janë të pajisura me aksesorët e nevojshëm për akomodim sa më të rehatshëm: air condition, TV me satelit, telefon, minibar, tharëse flokësh.

Hotelet dhe Baret
Hoteli posedon restorantin kryesor me kapacitet prej 1700 vende. Po ashtu A’la Carte Restorantet me kuzhine tradicionale turke, iltaliane, kineze e meksikane.
Po ashtu, pjesë e hotelit janë baret luksoze në Lobby Bar, Snack Bar, Pool Bar, Beach Bar, etc.
Koncepti All INCLUSIVE për pijet alkoolike dhe joalkoolike është i vlefshëm gjatë gjithë kohës.

Faciltetet te hotelit
Hoteli ka pishinë të brendshme dhe të jashtme, pishinë me aquapark, pishinë për fëmijë dhe pishinë relaksuese 170m2.

Shërbime të tjera

Shërbim lavanderie, doktor, dado për fëmijë, market, banjo turke, sauna, fitness, masazhe dhe parking.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

2 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.