29/05/2019

SHARM DREAMS RESORT 5*-559 EURO

Sharm Dream Resort ndodhet në zemër të Sharm el- Sheikh dhe ka një plazh shkëmbor fantastik. Ky resort i vendosur vetëm 200 metra larg nga Naama Bay, ofron dhoma të bollshme, një kazino, një qendër për zhytje dhe 9 pishina.

Detaje

  • 559 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Sharm el-Sheik
  • nisja 2 korrik
  • 6 netë/7dite

Dhomat janë të pajisura me orendi moderne, banjo private me tharëse flokësh, kasaforta dhe minibare. Disa kanë një ballkon të mobiluar dhe disa të tjera kanë edhe një sallon të arreduar.

Restoranti Le Jardin, i vendosur në tarracë, karakterizohet nga një pamje gjithëpërfshirëse të malit Sinai dhe shërben kuzhinë egjiptiane. Sharm Dreams Resort gjithashtu ka edhe një restorant italian dhe një restorant tjetër të specializuar në kuzhinën teksase -meksikane. Bar tropikal-style ofron kokteje në pishinë.

Parku ujor dhe plazhi privat janë vetëm 5 minuta larg. Aktivitetet e fëmijëve janë në dispozicion gjatë ditës.

Aeroporti Ndërkombëtar i Sharm El Sheikh, ndodhet vetëm 20 minuta larg nga Sharm Dreams Resort. Shërbimi i recepsionit është i hapur 24/24 orë. Mund të praktikoni udhëtimin mbi deve apo zhytjen në det.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

four + twelve =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.