29/05/2019

SENTIDO NUMA BAY 5 *- 575 EURO

Hoteli ndodhet në zonën turistike të Alanyas, 3 km larg qytetit të Sides,
104 km larg aeroportit të Antalias dhe 22 km larg qytetit të Antanyas. Ky hote ndodhet në zonën më të bukur të detit Mesdhe, në Turkler, Alanya. Zona është e pasur me plazhe spektakolare.

Detaje

  • 575 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Antalya
  • nisja 14 qershor
  • 6 netë/7dite

Hoteli ka në total 285 dhoma: dhoma dyshe, superiore, dhoma dyshe me akses në pishinë, dhoma standarte, dhoma familjare. Të gjitha dhomat janë
të pajisura me telefon, televizor me satelit, tharëse flokësh, tualet me dush dhe
të gjitha aksesorët e nevojshëm), minibar, kasafortë, ajër të kondicionuar dhe ngrohje qëndrore.

Restorante dhe bare
Restoranti kryesor ofron cilësi të lartë të ushqimit dhe pijeve në 3 retorante “a la carte”.
“Numa Bay”, restoranti kryesor, shërben mëngjes, drekë dhe darkë buffe, si për të rritur dhe për fëmijët. Në restorantin “Barbeque” “a la carte” mund të shijoni specialitetet internacionale.
“Asian restorant” “a la carte” ku mund të shijoni specialitetet nën hijen e pemëve, “Ali Baba Beach restorant”(menu peshku)- ky restorant nuk është i përfshirë në paketën all-inclusive.

Facilitete dhe sherbime 

Hoteli ofron shërbime në pishinën e brendshme dhe të jashtme, miniclub, minidisko, banjot turke, sallon bukurie, fitness, mbrëmje shoë, music live, animacione, dancing, night club, etj.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

five − four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.