29/05/2019

OLD VIC RESORT 5* – 479 EURO

I vendosur në Sharm El Sheikh, 5 km nga Naama Bay, Old Vic Sharm Resort krenohet me pishinën e saj të hapur, me barbecue-në, një verandë të madhe, nje qendër estetike dhe termike, një restorant dhe internet pa pagesë.

Detaje

  • 479 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Sharm el - Sheikh
  • nisja 2 korrik
  • 6 netë/7dite

Dhomat janë të gjitha me ajër të kondicionuar dhe televizorë me ekran flat që transmetojnë kanale satelitore. Të gjitha dhomat kanë banjo me vaskë apo dush dhe çdo aksesor të nevojshëm, që nga shampot deri tek tharësja e flokëve.
Në brendësi të hotelit ndodhen disa dyqane, ndërsa restoranti shërben 24/24 orë.

Old Vic Sharm Resort është 1.8 km larg nga Aqua Park dhe 1.9 km nga Sharm Supermarket. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh, 17 km nga hoteli.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

fifteen − eleven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.