28/05/2019

SULTAN OF SIDE HOTEL & SPA 5*- 575 EURO

Hoteli ndodhet në zonën turistike të Sides, është 12 km larg Manavgatit, 65 km larg Antalya city. Ka një siperfaqe prej 20.000 m2. Plazhi është 250 metër larg.

Hoteli ka në total 334 dhoma komode dhe të kompletuara me ajër të kondicionuar, ballkon, tualet me dush dhe aksesorët e nevojshëm, tharëse flokësh, telefon, minibar, kasafortë, televizor.

Detaje

  • 575 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • SIDE
  • nisja 14 qershor
  • 6 netë/7dite

Hoteli ofron këto shërbime dhe facilitete : animacione, aktivitete ditore, music live, mbrëmje show, shërbim mjekësore, pishinë të jashtme për të rritur dhe fëmijë, relax pool, aqua park, pishinë të brendshme, qender tregtare, sallon bukurie, fotograf, staf multilingual, volleyball, tenis, minifootball, aerobi, sporte ujore, gym, darts, ping-pong, bowling, water polo, waterpark, waterslide, teatër, hammam, sauna, qendër fitness, dhomë me avull, darts, boccia, ping-pong, volleyball, çadra dhe shezllone.

Restoranti kryesor ka një kapacitet prej 500 personash në ambjentin e brendshëm dhe 300 persona në ambjentin e jashtëm.

Restorante a la carte : Fish & Ottoman & Italian.

Bare :  Lobby bar, Pool Bar, Beach Bar, Relax Pool Bar, Harem Disko Bar.

Me pagesë: sporte ujore, qendër wellness & spa, shërbim lavanderie, internet corner, masazhe, bilardo, makinë me qera, shërbim mjekësor.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

1 + nine =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.