27/05/2019

SUNNY DAYS EL PALACIO 4* – 499 Euro

Të gjitha dhomat e Sunny Days El Palacio Resort janë të bollshme dhe kanë një ballkon private me pamje nga deti, TV satelit dhe ajër të kondicionuar.

Në baret dhe restorantet e resortit, përveç menusë internacionale, figuron edhe një restorant i specializuar me kuzhinën italiane, si dhe një restorant i shkëlqyer peshku në det. Në shërbimin e klientëve ka një bufe të hapur dhe të bollshme.

Detaje

  • 499 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Hurghada
  • nisja 17 korrik
  • 6 netë

Ju mund të përfitoni gjithashtu nga qendra për fitness, të luani volejboll në plazh, apo në ujë. Gjithashtu, këtu mund të gjeni një pishinë për të praktikuar zhytjen, windsurf dhe sporte të tjera ujore.

Resorti ka një qendër të madhe tregtare me mbi 42 dyqane, një internet kafe dhe parukeri. Aeroporti i Hurghadës ndodhet vetëm 9 km dhe 3 km larg nga hotelet e resortit.

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

seven − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.