27/05/2019

EMERALD RESORT 5*- 549 EURO

Eksluzivisht për çifte dhe familje, Emerald Resort & Aquapark ndodhet 15 minuta larg qytetit të Hurghadës dhe aeroportit.

Detaje

  • 549 euro
  • ALL INCLUSIVE
  • Hurghada
  • nisja 17 korrik
  • 6 netë

Resorti përmban një aquapark dhe një qendër të çertifikuar për zhytje, për të eksploruar koralet dhe shkëmbinjtë nënujor. Gjithashtu përfshin një palestër, fushë tenisi, minigolfi, etj.

Ofron akomodime në dhoma panoramike me ballkone. Restorantet shërbejnë specialitete ndërkombëtare. Ka një restorant kryesor dhe disa më të vegjël.

Po kështu ka bare të brendshëm dhe të jashtëm, bare në pishinë dhe swim up bar. Ka qendra SPA dhe wellness

Share this:
Tags:

About Travel Bar

WE LIKE TO TRAVEL! WE MAKE IT!

  • Website
  • Instagram
  • Email

Add Comment

eleven − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.